turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

13. Geometri Sempozyumu

27 Temmuz 2015 - 30 Temmuz 2015

YTÜ Davutpaşa Kampüsü, İstanbul

27–30 Temmuz 2015 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü olarak düzenleyeceğimiz ''13. Geometri Sempozyumu'' nu size duyurmaktan büyük mutluluk duyacağız. Amacımız, Türkiye’deki Üniversitelerimizde bilimsel çalışmaları ile Geometri dünyasına değerli katkılar sağlayan bilim insanlarını bir araya getirerek, bilgi ve deneyimlerin paylaşılmasına olanak sağlamaktır. Sempozyum, Geometrinin tüm alanları ile ilgili davetli konuşmacılar, sözlü sunumlar ve poster sunumları şeklinde olacaktır. Sizleri dünyanın merkezi ve birçok medeniyete başkentlik yapmış olan İstanbul'da ve İstanbul’un gözbebeği “YILDIZ” da ağırlamaktan onur duyarız.
Geometri Etkinliğin Web Sayfası
13geosem@yildiz.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır