turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Workshop on Model Theory and Groups

26 Mart 2015 - 28 Mart 2015

İstanbul Center for Mathematical Sciences

Dördüncü etkinliğimizin ana temalarından biri sonlu üreteçli gruplar olacaktır. Konuya geometri, topoloji ve modeller teorisinin geliştirdiği farklı yaklaşımlar ve bu alanların ilgilendikleri sorular değişik konuşmalarda uzmanları tarafından işlenecektir. Diğer ana temayı üçüncü çalıştayımızda da incelenen homojen yapıların otomorfizma grupları oluşturmaktadır. Bu sefer konuya analitik yaklaşımlara ağırlık verilecektir.
Model Teori Etkinliğin Web Sayfası
altinel@math.univ-lyon1.fr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır