turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


07 Aralık 2021, 15:00


İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Seminerleri

Wavelet transform and applications

Nasser Aghazadeh
Azarbaijan Shahid Madani University, İran

The wavelet transform has been perhaps the most development in the recent decade to bring together researchers in several fields such as signal and image processing, computer science and mathematics. This presentation provides a brief introduction to wavelet transform theory and some applications. The presentation starts with Fourier transform for signal processing, then with considering its drawbacks continue to the wavelet transform. After introducing the wavelet transform some of the transform applications will be introduced.


NOT: code:5cu6s0o (or via email to: haydargoral[at]iyte.edu.tr)

Uygulamalı Matematik İngilizce
Online, Microsoft Teams

iyte 06.12.2021

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır