turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


09 Aralık 2020, 18:00


Boğaziçi Üniversitesi UCGEN Seminerleri

Brill-Noether Theorems for moduli spaces of sheaves on surfaces

İzzet Coşkun
University of Illinois at Chicago, Amerika Birleşik Devletleri

In this talk, I will describe several results on the cohomology of the general sheaf in a moduli space of sheaves on a projective surface. I will discuss joint work with Jack Huizenga on rational surfaces such as Hirzebruch surfaces and joint work with Howard Nuer and Kota Yoshioka on K3 surfaces.


NOT: UCGEN seminerlerinin websitesi: https://sntp.ca/ucgen/ Sitede linki verilen formu doldurarak mail listemize kayıt olabilirsiniz. Zoom bilgisi, mail listesi aracılığıyla paylaşılacaktır.

Cebirsel Geometri İngilizce
IMBM (zoom)

ucgen 07.12.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır