turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


28 Ekim 2020, 15:00


Galatasaray Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

Quasi linear PDE on a junction with Neumann boundary condition

Isaac Wahbi
Galatasaray University, Türkiye

In this talk, we present a result of existence and uniqueness for quasi linear parabolic PDE in a junction, satisfying a non linear and non dynamic Neumann boundary condition at the junction point. The proof differs from the classical results that we find in literature using the fixed point Theorem. We will discuss the link with the control theory, and that type of PDE introduce a new form of stochastic games.


NOT: The seminar will be given virtually using Microsoft Teams

Kısmi Diferansiyel Denklemler İngilizce
Online

admin 26.10.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır