turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


12 Nisan 2019, 14:30


Çankaya Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

Harmonicity of Holomorphic Maps Between Almost Contact Metric Manifolds

Saadettin Erdem
Anadolu Üniversitesi, Türkiye

From the undergraduate complex analysis courses we know that every holomorphic map between complex vector spaces (in fact they are trivial examples of Kaehler manifolds) is harmonic. This fact is generalized by many authors for maps between various types of manifolds with even dimensions (almost Hermitian manifolds) or odd dimensions (almost contact metric manifolds) under certain conditions. Our results cover almost all the cases and recover most of results obtained earlier.
Analiz İngilizce
Çankaya Üniversitesi, Merkez Kampüs, R-213
Ek Dosya

cankayamcs 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır