turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


01 Mart 2019, 13:30


Çankaya Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

A critical approach metric fixed point theory

Erdal Karapınar
China Medical University, Türkiye

The main goal of this talk is to indicate some indispensable critics on the recent results in the frame of the metric fixed point theory with a retrospective approach. Starting with a brief history of metric fixed point theory, we shall emphasize the mainstreams of the metric fixed point theory researches. After then, we shall show the equivalence of the metric fixed point results that were proved in the setting of different abstract spaces.\\ The talk will be largely expository.
Analiz İngilizce
Çankaya Üniversitesi, Merkez Kampüs, R-213
Ek Dosya

cankayamcs 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır