turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


06 Aralık 2018, 16:00


Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Genel Seminer

!!! İPTAL/CANCELLED- On Linear Complementary Pair of Codes

Cem Güneri
Sabancı Üniversitesi, Türkiye

Linear complementary pair (LCP) of codes have drawn much attention lately due to their applications in cryptography (particularly against side channel and fault injection attacks). This talk will briefly motivate the cryptographic interest and then present some of the main results and recent findings on this class of codes. Necessary definitions and notions will be introduced to make the talk suitable for general audience.

NOT: Seminer, konuşmacımızın yaşadığı bir problem nedeniyle iptal edilmiştir.

Şifreleme ve Bilgi Güvenliği İngilizce
MSGSÜ Matematik Bölümü Seminer Salonu

msgu 20.03.2020_14:07'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır