turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


14 Kasım 2018, 15:00


İstanbul Üniversitesi Matematik Konuşmaları

Çevik(AGILE) Çalışma Yöntemi ve Önemi

Gökhan Birinci
-, Türkiye

• Çevik(AGILE) Çalışma Yöntemi ve Önemi
Yazılım projelerine ait yaşam döngülerinde agile(çevik) yöntemin önemi,agile çerçevesi altında kullanılan metotların (scrum,kanban) tanımı, prensipleri, işleyişi, faydaları ve karşılaştırmalı kullanılma yöntemleri.
• DevOps
DevOps nedir?DevOps ‘un geliştirme ekibinden beklentileri ve işleyişi. Devops öncesi ve sonrası.
• Dijital Dönüşüm
Gündemdeki yeni teknoloji ve trendler(AI,Blockchain),bu teknolojilerin iş yapış ve insan hayatına yansımaları ve yeni nesil öngörüler.
• Nasıl bir çevik takım?
Değişen süreçlerle birlikte takım ve bireylerden beklenen yaklaşım yöntemleri ve digital dönüşümün getirdiği yeni fırsatlar.
• Soru&Cevap
Diğer Türkçe
İ.Ü. Matematik Bölümü D-II

iu 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır