turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


27 Mart 2018, 16:00


Bilkent Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

Tensor Product Constructions of Operator Systems

Serdar Ay
Bilkent University, Türkiye

We will present some results from the 2011 article ''Tensor Products of Operator Systems'' in J. Func. Anal. By Kavruk, Paulsen, Todorov and Tomforde. In more details, we will present their constructions of the minimal and maximal tensor products of operator systems and the result that these constructions lead to a theory of nuclearity of operator systems which extends the theory of nuclearity of C*-algebras
Analiz İngilizce
SA 141

admin 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır