turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


21 Mart 2018, 15:30


İstanbul Üniversitesi Matematik Konuşmaları

Anlatan Eller

Pelin Baykan
-, Türkiye

Anlatan Eller, Türk İşaret Dili destekli işitme engelli-sağır topluma eğitim veren sosyal girişimdir. 19 Aralık 2016 tarihinden bu yana eğitimde fırsat eşitsizliğine çözüm getirmek için çalışan Anlatan Eller’in ilk hedefi, 22 Nisan 2018 tarihinde düzenlenecek EKPSS’nin matematik alanı. Hem sosyal medya, hem sınıf eğitimleri olarak çift yönlü bir sistem ile ilerleyen Anlatan Eller aynı zamanda iletişimin önemine vurgu yapıyor ve iletişimin ilk olarak ‘merhaba’ demekle başladığını savunuyor.

NOT: İlgilenen herkesi bekleriz

Matematik Öğretimi Türkçe
İ.Ü. Matematik Bölümü D-II

iu 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır