turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


13 Mart 2018, 16:00


Bilkent Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

Singular Integral Operators Induced by Bergman-Besov Kernels on Weighted Lebesgue Classes on the Ball: The End Point Cases

H. Turgay Kaptanoğlu
Bilkent Üniversitesi, Türkiye

We characterize completely the operators mentioned in the title in terms of the six parameters involved. In this talk, I concentrate on the p=1 and p=\infty cases, whereas in my talk last year, I discussed the general cases with p in between. This is joint work with A. Ersin Üreyen of Anadolu University.
Analiz İngilizce
Seminer Odası SA - 141

admin 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır