turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


26 Ekim 2017, 15:00


İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

Weighted Dirichlet spaces and Q^p

Gökhan Göğüş
Sabancı University, Türkiye

We investigate Dirichlet spaces with superharmonic weights on the open unit disk. Carleson measures characterization on these spaces will be explained. We also characterize the boundedness and compactness of composition operators on these spaces. There is a relation with Möbius invariant spaces of analytic functions. What we know and what can be investigated will be discussed. This talk consists of results from the joint work with G. Bao and S. Pouliasis.
Analiz Türkçe
Matematik Bölümü Bilgisayar Laboratuvarı

admin 23.10.2017

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır