turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


05 Ekim 2017, 16:00


Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

Weighted Dirichlet spaces and $Q^p$

Nihat Gökhan Göğüş
Sabancı University, Türkiye

We investigate Dirichlet spaces with superharmonic weights on the open unit disk. Some results on these spaces such as the Alexander-Taylor-Ullman inequality, Carleson measures characterization and explicit formula for reproducing kernels will be explained. We also characterize the boundedness and compactness of composition operators on these spaces. There is a relation with Möbius invariant spaces of analytic functions. What we know and what can be investigated will be discussed. This talk consists of results from the joint work with G. Bao and S. Pouliasis.
Analiz İngilizce
Seminar room, Bomonti Campus

admin 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır