turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


17 Mart 2017, 14:00


Gebze Teknik Üniversitesi Genel Seminer

Finite Energy Classes on Compact K¨ahler Manifolds

Sibel Şahin
Özyeğin University, Türkiye

In this talk we will consider two different classes of quasi-plurisubharmonic functions on compact K¨ahler manifolds, namely classical finite energy classes and the Choquet-Monge-Amp`ere classes. These classes play an important role in the analysis of the Complex Monge-Amp`ere operator on compact K¨ahler manifolds. We will first characterize these classes through their energy levels and then we will compare them. We will see that over different singularity types, the comparison between these classes yields totally different characteristics. This is joint work with Vincent Guedj (IMT) and Ahmed Zeriahi (IMT).
Matematik İngilizce
Gebze Teknik Üniversitesi, Matematik Bölümü Seminer Odası
Ek Dosya

gtumatematik 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır