turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


07 Mart 2017, 14:40


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uygulamalı Matematik Enstitüsü Seminerleri

An Introduction to Exotic Options and Most Frequently Used Types of Exotic Options

Caner Karakurt
Institute of Applied Mathematics, METU, Türkiye

In today’s Financial Markets, investors need different type of financial instruments that satisfy their needs and expectations. For the very reason Exotic Options are substantial aspect in today’s world of trading . An Exotic Option is an option that differs in structure from common American and European Type Options in terms of the underlying asset, or the calculation of how or when the investor receives a certain payoff. In this meeting I will introduce important types of exotic options, their payoff structures and also in which circumstances we need that type of exotic option agreement.
Ekonomi ve Finans İngilizce
IAM S212

admin 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır