turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


08 Nisan 2016, 14:00


İzmir Ekonomi Üniversitesi İstatistik Seminerleri

Discrete almost periodicity notion and almost periodic solutions of Volterra difference systems

Halis Can Koyuncu
İzmir University of Economics, Türkiye

The main goal of this talk is threefold: Introducing the almost periodicity notion, obtaining a limit result for exponential dichotomy of difference systems and proving the existence of an almost periodic solution of discrete Volterra systems under sufficient conditions. In addition to above given content, an open problem announced in 2009 will be discussed and a solution for this problem will be proposed.
İstatistik İngilizce
M202

admin 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır