turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


12 Şubat 2016, 15:40


İstanbul Analiz Seminerleri

Condenser capacity under holomorphic functions

Stamatis Pouliasis
Sabancı University, Türkiye

First we shall present some basic facts about condenser capacity, Green functions and their relation with Complex Analysis. We will give an inequality for condenser capacity under holomorphic functions, depending on the valency of the holomorphic function on the positive plate of the condenser. Finally, we will examine the asymptotic behavior of the capacity of the inverse image of a condenser under exponential Blaschke products and universal covering maps. (Based on joint works with M. Papadimitrakis and J. Mashreghi.)
Analiz İngilizce
Sabancı University, Karaköy Communication Center, Bankalar Caddesi 2, Karaköy

admin 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır