turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


02 Aralık 2015, 16:00


Koç Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

Why fully homomorphic encryption?

Mehmet Sabır Kiraz
TÜBİTAK - Bilgem, Türkiye

Fully homomorphic encryption (FHE) techniques allow a third party to do arbitrarily many computations on encrypted data without learning any extra information over the real data. With the homomorphism property many practical solutions can be realized including secure online storage, private search on data, and secure data mining. In this talk, we give a survey about the concepts of somewhat homomorphic encryption and bootstrappability, and techniques to obtain fully homomorphic encryption from these primitives. Finally, if time permits we will also discuss potential future work inluding efficient verification of FHE.
Şifreleme ve Bilgi Güvenliği İngilizce
ENG 208

admin 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır