turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICJMS'2015 - The 28th International Conference of The Jangjeon Mathematical Society

15 Mayıs 2015 - 19 Mayıs 2015

Kemer-Antalya

The 28th Congress of The Jangjeon Mathematical Society will be held at Sherwood Club Kemer Hotel, Antalya -TURKEY. In conclusion, we are really appreciative of participants in The 28th Congress of The Jangjeon Mathematical Society and do hope that all participants, understanding the meaning of Jangjeon, enjoy this conference and work together for the development of world. We hope that all participants have free and active Jangjeon meaning "Geul-baat" (place of studies) and meaningful discussions with other participants throughout the conference.
Genel Matematik Araştırmaları Etkinliğin Web Sayfası
icjms2015@akdeniz.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır