turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

CONTECH 14 - Control Automation Technologies Conference

13 Ekim 2014 - 15 Ekim 2014

Taskisla Campus of Istanbul Technical University, Istanbul

CONTECH `14 Control Automation Engineering Conference will take place in Istanbul, Turkey, organized by DAKAM and Istanbul Technical University. CONTECH `14 aims to provide a high level international forum to bring together industry professionals, academics, and individuals from institutions, industrials and government agencies to exchange information, share achievements, and discuss the advancement in the fields of control science and engineering, mechanic automation,information theory, communication and networking. All accepted papers will be published by DAKAM.
Optimal Kontrol Etkinliğin Web Sayfası
Nuray Aysan: nuray.aysan@dakam.org

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır