turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

18th International Geometry Symposium

12 Temmuz 2021 - 13 Temmuz 2021

Online (İnönü University)

We had to postpone the 18th International Geometry Symposium, which we planned to hold on 01-04 July 2020, due to the Covid-19 outbreak.

Our aim was to organize the symposium face to face and to host you in Malatya. However, considering the effect of the epidemic, it is understood that it is not possible to hold the symposium face to face. Therefore, the 18th International Geometry Symposium, which we will organize in honor of Prof. Dr. Sadık KELEŞ, will be held online between 12-13 July 2021.

We expect your valuable scientists to contribute and participate together with your work that will open new horizons in the field of geometry. Hope to see you at the symposium.

Geometri Etkinliğin Web Sayfası
18geosem@inonu.edu.tr

admin 03.03.2021

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır