turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Workshop on Algebraic and Applied Topology II

29 Kasım 2019

Bursa

The goal of the workshop is to bring together the researchers from the fields of Algebraic Topology and Applied Topology in Turkey to discuss their field of interests and to initiate new collaborations for future research projects. The talks will be held at Room E140 at Mimar Sinan Campus, Bursa Technical University. For more information, please send an e-mail to ayse.borat (at) btu.edu.tr. You may find the details of the first workshop at the website: https://math.deu.edu.tr/waat/
Cebirsel Topoloji Etkinliğin Web Sayfası
ayse.borat@btu.edu.tr

btu 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır