turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICOMAA-2019 - International Conference on Mathematical Advances and Applications

03 Mayıs 2019 - 05 Mayıs 2019

Yıldız Technical University, İstanbul.

We are pleased to inform you that an "International Conference on Mathematical Advances and Applications (ICOMAA-2019)" will be held at Yıldız Technical University, İstanbul, Turkey during May 03-05, 2019. We believe that your expertise and experince in one of the above field of works will be an excellent addition to our programme on Mathematical Advances as many of our possible participants will look forward to hearing and learning from your work. It is an honor and privilege to be able to invite you as an active participant for a talk on one of the above topics. During the conference we shall also be honoring your scientific achievements.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
info@icomaa2019.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır