turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

17th International Geometry Symposium

19 Haziran 2019 - 22 Haziran 2019

Mathematics Department, Erzincan Binali Yıldırım University

We are honored and proud to organize 17th International Geometry Symposium at Erzincan Binali Yıldırım University on June 19-22, 2019. In Erzincan, in our lovely city, we will be happy to host this symposium which brings together scientists who set one's heart on Geometry organized in many parts of our country, Turkey, in every year. We look forward to participations and contributions of valuable scientists together with your studies that will open up new horizons in the field of geometry. We hope to see you at the symposium
Geometri Etkinliğin Web Sayfası
17geosem@erzincan.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır