turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

The First International Workshop on Constructive Mathematical Analysis

11 Şubat 2019 - 13 Şubat 2019

Department of Mathematics, Selçuk University, Konya

We are pleased to invite you to participate The First International Workshop: Constructive Mathematical Analysis which will be held in Selçuk University in Konya, Turkey, between 11-13 February, 2019. The central aim of this workshop is to share knowledge and results in theory, methodology and new advances and research results in mathematical analysis. It focuses on new trends and approaches for Mathematicians, Scientists, Researchers. The lecturers of the workshop are: Prof. Dr. Ioan Raşa, Prof. Dr. Michele Campiti, Prof. Dr. Ana Maria Acu, Prof. Dr. Ali Aral, Prof. Dr. Harun Karslı
Analiz Etkinliğin Web Sayfası
Tuncer Acar: constructivema@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır