turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

GGT - 21st Gökova Geometry / Topology Workshop

26 Mayıs 2014 - 30 Mayıs 2014

Akyaka, Muğla

Gökova Geometry / Topology Conferences were inaugurated in 1992 with the support of TUBITAK (The Scientific and Technological Research Council of Turkey), and held at the scenic Gokova Bay next to a forest preserve. GGT have been supported by TUBITAK since its inception, and starting 2005 it has also been receiving partial funding from NSF. Over the years the topics of these conferences were chosen from the exciting subjects of Geometry and Topology; usually the most recent developments taking the front stage.
Geometri, Topoloji Etkinliğin Web Sayfası
conference@gokovagt.org

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır