turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

Journées Arithmétiques XXXI

01 Temmuz 2019 - 05 Temmuz 2019

İstanbul University

The conference will be held in İstanbul University between July 1-5, 2019. The ''Journées Arithmétiques'' is the most important European conference series in Number Theory. It is an international bi-annual event. The French origin of this prestigious series of conference is emphasized by its name, and the fact that every second meeting is organized in France, and the intermediary conferences in other European countries. The acceptance of presentations by referees will be based on the submitted abstracts. The proceedings will be submitted to Birkhäuser for publication after the refereeing process.
Sayılar Teorisi Etkinliğin Web Sayfası
journees2019@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır