turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICMS 2018 - 2nd International Conference of Mathematical Sciences

31 Temmuz 2018 - 06 Ağustos 2018

Maltepe University, İstanbul

We are happy to announce 2nd International Conference of Mathematical Sciences that will be held between 31 July 2018 – 6 August 2018 in Maltepe University Culture Center in Maltepe University in Istanbul ” at the Marmara Egitim Koyu campus of Maltepe University.The central aim of this conference is to share knowledge and results in theory, methodology and new advances and research results in mathematical and related sciences. It focuses on new trends and approaches for Mathematicians, Scientists, Researchers and Engineers. Current research in pure mathematics, computational and applied mathematical sciences require multi-disciplinary knowledge, not only in sciences and engineering but also in technologies of computing.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
registerationicms@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır