turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICAME18 - International Conference on Applied Mathematics in Engineering

27 Haziran 2018 - 29 Haziran 2018

Burhaniye, Balıkesir University

We are pleased to announce that the International Conference on Applied Mathematics in Engineering (ICAME18) will be held from June 27 to June 29, 2018 in Burhaniye / Balikesir, Turkey. The aim of this conference is to bring together very well- known researchers and academicians in the field of applied mathematics and engineers in order to debate hot and interdisciplinary topics in control, fractional calculus, optimization and their applications in engineering science.
Uygulamalı Matematik Etkinliğin Web Sayfası
Necati ÖZDEMİR: nozdemir@balikesir.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır