turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Toplantı

AGNT-XXII - Ankara-İstanbul Algebraic Geometry and Number Theory Meetings

11 Kasım 2017

Istanbul Center for Mathematical Sciences

The Ankara-Istanbul Algebraic Geometry & Number Theory Meetings aim to bring together people working on algebraic geometry, number theory and related areas in Turkey. During each academic year, monthly meetings are planned in Ankara and Istanbul alternately (and possibly other cities in the future). We hope that these meetings will facilitate communication and collaboration among researchers in the field of algebraic geometry / number theory in Turkey.
14:00 - 15:00 Some Well-known Methods in Integral Representations - Çetin Ürtiş
15:30 - 16:30 Hooley's Conditional Proof of the Artin's Primitive Root Conjecture - Cihan Pehlivan
17:00 - 18:00 Modular Forms, Theta Functions and Viazovska's Proof that the E_8 Lattice is the Densest Packing in Dimension 8 - Alp Bassa
Cebirsel Geometri Etkinliğin Web Sayfası
alp.bassa@boun.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır