turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Genel Kurul

Türk Matematik Derneği Ankara Şubesi 2017 yılı olağan genel kurulu

23 Eylül 2017

ODTÜ Matematik Bölümü Gündüz İkeda Seminer Odası

Türk Matematik Derneği Ankara Şubesi 2017 yılı olağan genel kuruluna ait gündem ve karar metni aşağıda sunulmuştur. Genel kurulumuza bizzat katılmanızı, katılamaz iseniz noterden vekaletname ve imza sirküleriniz ile sizi temsil edecek bir kişiyi göndermenizi rica ederiz. Şube olağan Genel Kurul Toplantısı’nın 23 Eylül 2017 tarihinde (Cumartesi günü) saat 14:00’da ODTÜ Matematik Bölümü Gündüz İkeda Seminer Odasında aşağıdaki gündemle toplanmasına; çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının yeter sayı aranmaksızın 30 Eylül 2017 tarihinde (Cumartesi günü) aynı yer ve saatte aynı gündemle yapılmasına karar verildi.
Diğer
tuncay.baskaya@atilim.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır