turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Toplantı

The Second Romanian-Turkish Mathematics Colloquium

25 Ekim 2017 - 29 Ekim 2017

Istanbul Galatasaray Üniversitesi

This is the follow-up meeting of the First Romanian-Turkish Mathematics Colloquium held in Constanta in 2015. The aim is to foster collaboration between the mathematicians from the two countries. There will be talks from various fields within mathematics. The first prize of the Romanian–Turkish Joint Laboratory of Mathematical Research will be delivered on this occasion. Some funding may be available for qualified research students coming from the region.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
oguzabel@gmail.com

oguzabel 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır