turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

2nd Workshop on Nonlinear PDEs in Applied Mathematics

08 Ağustos 2017 - 10 Ağustos 2017

Izmir Institute of Technology

This is the continuation of the workshop organization which was first held in the summer of 2016. This program’s goal is to bring together leading mathematicians, researchers and students to exchange and share their scientific experiences and research results about different aspects of Nonlinear PDEs. The workshop also aims to provide a fruitful environment for researchers to present and discuss the most recent discoveries, methods, problems and challenges in the field of Nonlinear PDEs. The workshop is organized and mainly sponsored by the International Center for Theoretical Physics – Eurasian Centre for Advanced Research (ICTP-ECAR) and will take place from Aug 8 to 10th of 2017 at the Izmir Institute of Technology, Izmir, Turkey.
Kısmi Diferansiyel Denklemler Etkinliğin Web Sayfası
ecar1702@iyte.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır