turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

The 15th International Geometry Symposium

03 Temmuz 2017 - 06 Temmuz 2017

Amasya Üniversitesi

The 15th International Geometry Symposium will be held on July 3-6, 2017 hosted by Amasya University. You are welcomed to participate and contribute to symposium including studies in the domain of Geometry and Geometry Education in the light of scientific improvements. We would be pleased to host you as precious researchers in Anatolia’s sweet city Amasya which is an educational land with its madrassas that witnessed many civilizations through the history and the place that the birth document of Turkish Republic was signed.
Geometri Etkinliğin Web Sayfası
15geosem@amasya.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır