turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Workshop on Nonlinear dispersive PDE: long time dynamics, boundary value problems, integrability

11 Temmuz 2016 - 13 Temmuz 2016

İstanbul Center for Mathematical Sciences, İstanbul

This workshop aims at bringing renowned experts working on dispersive PDEs together so as to discuss recent developments and future perspectives of the field. Research interests of the invited speakers cover some of the major approaches to dispersive PDEs. We presume the whole program will help all the participants develop a solid viewpoint toward the field and enhance the understanding of researchers working on dispersive PDEs. In order to stimulate the discussion environment and private interaction, there will be at most four talks per day. All talks will be given by the invited speakers.
Kısmi Diferansiyel Denklemler Etkinliğin Web Sayfası
berdogan@math.uiuc.edu, bgurel@boun.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır