turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

0634SP2016 - The 3rd Ankara-Istanbul Workshop on Stochastic Processes

16 Haziran 2016 - 17 Haziran 2016

METU, Ankara

The 3rd Ankara-Istanbul Workshop on Stochastic Processes (0634SP2016) will take place in Ankara, Turkey, 16-17 June 2016. The purpose of this workshop is to bring together mathematicians in Turkey who work on stochastic processes and their applications as well as graduate students entering this exciting area. Our aim is to create a stimulating atmosphere where researchers can meet and hear about each other's work, hold discussions, share ideas and hopefully initiate future collaborations
Stokastik Süreçler Etkinliğin Web Sayfası
cvardar@metu.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır