turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICAMA2016 - International Conference on Applied Mathematics and Analysis

11 Temmuz 2016 - 13 Temmuz 2016

Atılım Üniversitesi, Ankara

The main purpose of this conference is to bring together leading experts and young researchers to share new ideas, trends and methods of applied mathematics and analysis. The developments in the field of applied mathematics open new research areas in analysis and vice versa. Therefore, the conference will provide a forum for exchanging ideas and discussing the recent progress in both fields. A special emphasis will be put on Difference, Differential and Dynamic Equations, Fractional calculus, Fixed point theory and and their applications. The conference is dedicated to the memory of Prof. Gusein Sh. Guseinov (Hüseyin Şirin Hüseyin) 1951-2015.
Uygulamalı Matematik Etkinliğin Web Sayfası
ierhan@atilim.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır