turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

International Workshop on Finite Type Submanifolds

02 Haziran 2016 - 04 Haziran 2016

Istanbul Technical University

This workshop will take place at Istanbul Technical University, Turkey between June 02-04, 2016. The previous conference “International Workshop on Finite Type Submanifolds” in 2014, which took place at Istanbul Technical University, had several participants from different countries. The aim of this meeting is to bring together mathematicians in differential geometry and its applications, to give talks or posters on new results. We would be pleased to see you in Istanbul.
Geometri Etkinliğin Web Sayfası
Nurettin Cenk Turgay: turgayn@itu.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır