turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

CMC-II - [Postponed] The second Caucasian Mathematics Conference [Postponed]

25 Ağustos 2016 - 26 Ağustos 2016

The University of Yüzüncü Yıl - Van

The second Caucasian Mathematics Conference (CMC-II) will be organized in Van, Turkey, on August 25 and 26, 2016 under the auspices of the European Mathematical Society and the cooperation of the Armenian, Azerbaijan, Georgian, Iranian, Russian and Turkish Mathematical Societies. The scope of the Caucasian Mathematical Conference (CMC) is to bring together mathematicians from Caucasian and neighbouring countries biannually in one of these countries. The first CMC was organised in Tbilisi, Georgia on September 5 and 6, 2014. The CMC is partially supported by the EMS and is welcoming mathematicians from all over the world.

NOT: [Postponed]

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
tanbay@boun.edu.tr

admin 20.03.2020_14:05'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır