turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

CICLing 2016 - 17th International Conference on Intelligent Text Processing and Computational Linguistics

03 Nisan 2016 - 09 Nisan 2016

Mevlana University, Konya

CICLing 2016 is hosted by the Mevlana University, Turkey, and organized by the CICLing 2016 Organizing Committee in conjunction with the Mevlana University, the Natural Language and Text Processing Laboratory of the CIC, IPN, and the Mexican Society of Artificial Intelligence (SMIA). The conference is intended to encourage exchange of opinions between the scientists working in different areas of the growing field of computational linguistics and intelligent text and speech processing. Our idea is to get a general view of the state of art in computational linguistics and its applications.
Diğer Etkinliğin Web Sayfası
Haddad Hatem: hhatem@mevlana.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır