turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ACE 2013 - Advances in Control Engineering

05 Eylül 2013 - 07 Eylül 2013

İstanbul

ACE-2013 is one of the area focused international conferences for presenting novel ideas and recent advances in the area of control engineering organized by scientific cooperations. ACE-2013 aims to increase the collaboration among researchers and practitioners with a common interest in improving control engineering through scientific and technological publications. ACE-2013 will take place in Istanbul-TURKEY during Sptember 5-7, 2013. The scientific cooperations society intends to accelerate the relations among researchers.
Dinamik Sistemler Etkinliğin Web Sayfası

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır