turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Kurs

Introduction to Invariant Metrics in Complex Analysis

16 Nisan 2015 - 17 Nisan 2015

Sabancı University, Karaköy Communication Center, İstanbul

In April, Istanbul Analysis Seminars is hosting Prof. Peter Pflug of Carl von Ossietzky Universität, Oldenburg and during his stay in Istanbul, he will kindly give a mini-course entitled ''Introduction to Invariant Metrics in Complex Analysis''. The mini-course will take place on April 16-17 at Sabancı University Karakoy Communication Center and the schedule of the course is as follows:
April 16-17 (Thursday-Friday)
10:30-11:15_Lecture
11:15-11:30_Break
11:30-12:15_Lecture
We would be happy to be with graduate students/ postdocs and whoever is interested in these topics and we appreciate if you could forward this announcement to anyone whom you think will be interested in this.
Analiz
sahinsibel@sabanciuniv.edu

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır