turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

FUZZYSS'15 - The 4th International Fuzzy Systems Symposium

05 Kasım 2015 - 06 Kasım 2015

Yildiz Technical University Yildiz Campus, Besiktas-Istanbul

The 4th International Fuzzy Systems Symposium (FUZZYSS'15) will be the next in the series of the biennal conferences under the same name. FUZZYSS'15 will be held in Istanbul, Turkey, on November 5-6, 2015, by the organization of Yildiz Technical University, Department of Industrial Engineering. The symposium venue will be at Yildiz Technical University Yıldız Campus, Besiktas. The main goal of FUZZYSS’15 is to bring together researchers and practitioners from both industry and academia, and to provide them a unique platform for sharing worldwide ideas as well as the recent developments on fuzzy systems. As usual, we are inviting papers that particularly focus on the fuzzy logic theory and the applications.
Diğer Etkinliğin Web Sayfası
fuzzyss@yildiz.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır