turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

MCU15 - 7th Conference on Machines, Computations and Universality

09 Eylül 2015 - 11 Eylül 2015

Eastern Mediterranean University, North Cyprus

The MCU traces its roots back to mid of 90s, and has since been concerned with gaining a deeper understanding of computation through the study of models of general purpose computation. MCU explores computation in the setting of various discrete models (Turing machines, register machines, cellular automata, tile assembly systems, rewriting systems, molecular computing models, neural models etc.) and analog and hybrid models (BSS machines, infinite time cellular automata, real machines, quantum computing etc.).
Diğer Etkinliğin Web Sayfası
mcu2015@emu.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır