turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

IAM Alumni Meeting Workshop on Cryptography and Applications

27 Aralık 2014

Cryptology Laboratory Building, METUœ

On behalf of the Institute of Applied Mathematics, we would like to invite you to attend the workshop entitled IAM Alumni Meeting: Workshop on Cryptography and Applications which will be held on 27 December 2014 at the Cryptography Laboratory, METU, Ankara. The aim of this Workshop is to gather the students and graduates of the Cryptography Program, practitioners and academicians on the same platform to better understand the real word applications of cryptography. With this workshop, our graduates will share their experiences on their work related with their studies in Cryptography Program in order to build networks between the universities and industrial sector.
Şifreleme ve Bilgi Güvenliği Etkinliğin Web Sayfası
iamenst@metu.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır