turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

FUZZ-IEEE 2015 - IEEE International Conference on Fuzzy Systems

02 Ağustos 2015 - 05 Ağustos 2015

İstanbul

The 2015 IEEE International Conference on Fuzzy Systems (FUZZ-IEEE 2015), one of the leading international conferences in the field of fuzzy sets and systems, will be held in Istanbul, Turkey. Istanbul is the largest city of Turkey and the third largest city in the world. The city is located on the Bosphorus Strait and encompasses the natural harbor known as the Golden Horn. It extends both on the European (Thrace) and on the Asian (Anatolia) side of the Bosphorus, and is thereby the only metropolis in the world which is situated on two continents.
Uygulamalı Matematik Etkinliğin Web Sayfası
info@fuzzieee2015.org

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır