turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICMSAO 2015 - 6th International Conference on Modeling, Simulation, and Applied Optimization

27 Mayıs 2015 - 29 Mayıs 2015

Yıldız Technical University, Istanbul

The ICMSAO conferences started in 2005 at the American University of Sharjah (AUS), United Arab Emirates (UAE) as an effort to bring together engineers and scientists from around the world to share research results and to discuss future activities related to the areas of modeling, simulation, and optimization. The great success of the first conference with about 300 papers continued at the Petroleum Institute in Abu Dhabi, UAE, at AUS, UAE, in Kuala Lumpur, Malaysia, in Hammamat, Tunis.
Uygulamalı Matematik Etkinliğin Web Sayfası
ikucuk@yildiz.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır