turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Doktora Sonrası

Symplectic Structures in Geometry, Algebra and Dynamics

German Research Foundation DFG has approved our proposal for a new SFB (Collaborative Research Centre TRR 191) on ''Symplectic Structures in Geometry, Algebra and Dynamics''. We are happy to announce the opening of 8 postdoctoral and 17 Ph.D. student positions. Please see here for more information: http://www.mi.uni-koeln.de/~ geiges/SFB-ausschreibung.pdf and also http://qm2.uni-koeln.de/15140. html for a general announcement.

İlanın Web Sayfası

Markus Kunze: mkunze@pci001.mi.uni-koeln.de

turkmath.org   19.12.2016

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır