turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

TÜBITAK 1001 projesi için bursiyer aranıyor

İKÜ'de "Gelfand-Krillov Boyutu Sonlu Olan Leavitt Yol Cebirlerinin Yapıları ve Temsilleri" başlıklı TÜBİTAK 1001 projesi dahilinde çalışmak üzere 1 doktora ve 1 yüksek lisans öğrencisi aranmaktadır. Görev hemen başlayacak ve 15 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecektir. Maaş yüksek lisans öğrencisi için 2200 TL, doktora öğrencisi için 2500 TL olacaktır. Adayların cebir, değişmesiz halkalar alanlarında bilgili olmaları tercih nedenidir. Bursiyerlerden Leavitt yol cebirleri konusunda güncel literatürü taramaları, seminerlerde proje ekibini bu konularda bilgilendirmeleri ve proje dahilinde yapılacak olan çalıştay ve sempozyumların organizasyonlarında görev almaları beklenmektedir.

Ayten Koç: ozgayten@gmail.com

turkmath.org   07.12.2016

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır